Jestem Tola i bardzo lubię fotografować ludzi. Od kilku lat prowadzę bloga tolala.pl, na którym dzielę się swoimi podróżami i odkryciami. Jestem uzależniona od czekolady, świeżych kwiatów i wycieczek do lasu. Więcej słucham niż mówię, starając się znaleźć równowagę.

W fotografii cenię harmonię i prostotę.

Każdy ślub to nowe odkrycie i możliwość doświadczenia nieprawdopodobnych emocji. To, co mnie wyróżnia to wrażliwość i spokój widoczny na zdjęciach. Jestem miłośniczką ślubów w plenerze w stylu rustykalnym, ale doceniam również każdą inną wizję.

Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale z przyjemnością pojawię się w każdym innym miejscu w Polsce i na świecie, by uwiecznić najważniejsze dla Was chwile.
I’m Tola and I love to shoot people. I own a personal blog tolala.pl, where you can find my journeys and different discoveries. I’m addicted to chocolate, cut flowers and walking through the forest. I’m a better listener than a speaker, but I’m trying to find a balance. 

When it comes to photography, I value harmony and simplicity.

Every wedding is a new undiscovered story with great emotions. What distinguish me from others is my sensitivity and calmness. I prefer outdoor weddings in a rustic style, but I also appreciate every different vision of your dream wedding.

I am a fine art wedding photographer based in Warsaw, Poland and traveling for weddings all over the country and worldwide.

MY DAILY LIFE ON INSTAGRAM

   © 2016 Tolala Wedding Photography | Based in Warsaw, Poland | Europe | Worldwide